• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D8H - 4T6513
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
1521 mm254 mm25 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
1022 mm76 mm75 mm152 mm152 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD8 H Full-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR D8H

4T6513

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ ŚRODKOWY DO PŁUGA - Wymiary 1521x254x25

Lemiesz dedykowany do spycharek Caterpillar D8H doskonale nadaje się do różnorodnych zadań związanych z pracami ziemnymi. Ten lemiesz charakteryzuje się wysoką jakością i został szczególnie zaprojektowany oraz dostosowany, aby doskonale współpracować z wymienionym modelem, zapewniając niezawodność i wydajność podczas każdego zadania budowlanego.

Nasze lemiesze powstają z wytrzymałych materiałów i zostały zaprojektowane, aby spełnić najwyższe normy jakości. Charakteryzują się twardością na poziomie HARDOX 500HB, co gwarantuje im doskonałą wytrzymałość oraz skuteczność nawet w trudnych warunkach pracy.

Nie ma konieczności ograniczania się do standardowych wymiarów. Proponujemy również lemiesze wykonane na zamówienie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także lemiesze od włoskiego producenta ITR oraz amerykańskiego Black Cat Blades, co gwarantuje najwyższą jakość i efektywność.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google