• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D8 - 8E4537
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
597 mm390 mm35 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
725 mm76 mm92 mm102 mm102 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD8 N R T Angle
CATERPILLARD8 N R T Full-U
CATERPILLARD8 N R T Semi-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR D8

8E4537

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ / NÓZ SKRAJNY DO PŁUGA  PRAWY - Wymiary 597x390x35

Lemiesz przeznaczony do spycharek Caterpillar D8N, D8R, D8T jest wszechstronny w różnorodnych zadaniach ziemnych. Specjalnie zaprojektowany dla tego modelu, wysokiej jakości lemiesz gwarantuje niezawodność i wydajność w każdym zadaniu budowlanym, zapewniając doskonałą współpracę.

Nasze lemiesze powstają z wytrzymałych materiałów i zostały zaprojektowane, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Charakteryzują się twardością na poziomie HARDOX 500HB, co gwarantuje im doskonałą wytrzymałość oraz efektywność nawet w trudnych warunkach operacyjnych.

Nie ma potrzeby trzymania się jedynie standardowych wymiarów. Proponujemy również lemiesze wykonywane na indywidualne zamówienie, dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także lemiesze od włoskiego producenta ITR oraz amerykańskiego Black Cat Blades, co zapewnia najwyższy poziom jakości i wydajności.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google