• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D9 - 7T4092
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
699 mm470 mm57 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
725 mm95 mm175 mm102 mm102 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD9 G H Semi-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
Dostępność produktu wymaga potwierdzenia - wyślij nam swój numer telefonu oddzwonimy w przeciągu 5 minut (w godzinach roboczych)

LEMIESZ CATERPILLAR D9

7T4092

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

LEMIESZ / NÓŻ SKRAJNY DO PŁUGA  LEWY - Wymiary 699x470x57

Lemiesz dedykowany do spycharek Caterpillar 9G, D9H doskonale nadaje się do różnorodnych zadań związanych z pracami ziemnymi. Ten lemiesz charakteryzuje się wysoką jakością i został szczególnie zaprojektowany oraz dostosowany, aby doskonale współpracować z wymienionym modelem, zapewniając niezawodność i wydajność podczas każdego zadania budowlanego.

Konstrukcja naszych lemieszy oparta jest na wytrzymałych materiałach, spełniających najwyższe normy jakości. Charakteryzują się one twardością na poziomie HARDOX 500HB, co gwarantuje im doskonałą wytrzymałość i efektywność, nawet w trudnych warunkach pracy.

Nie ma potrzeby pozostawania w ramach standardowych wymiarów. Dostarczamy również lemiesze wykonane na zamówienie, które są precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasza propozycja obejmuje również lemiesze od renomowanego producenta włoskiego ITR oraz amerykańskiego Black Cat Blades, zapewniając najwyższą jakość i osiągi.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google