• logotyp ITR
  • logotyp blackblades
LEMIESZ CATERPILLAR D9L - 1U1545
Wymiary:
DługośćSzerokośćGrubość
686 mm368 mm41 mm
Dodatkowe informacje:
Ilość otworówŚrednica śrubyDługość śrubyOdległość do 1 otworuOdległość od 1 do 2 otworuOdległość od 2 do 3 otworu
732 mm105 mm80 mm178 mm76 mm
pasuje między innymi do maszyn:
CATERPILLARD9 L Full-U
CATERPILLARD9 L Semi-U
flaga ukedge / bladeflaga ukrainyлезвия отвалаflaga czechbřit
certyfikat Black Cat
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

LEMIESZ CATERPILLAR D9L

1U1545

1 006,93 zł brutto
818,64 zł netto
1 006,93 zł brutto
818,64 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

LEMIESZ / NÓŻ SKRAJNY DO PŁUGA - prawy

Lemiesz dla spycharek Caterpillar D9L to optymalne rozwiązanie dla różnorodnych prac ziemnych, z którymi się spotykasz. Nasz wysokiej jakości nóż o długości 686 mm, szerokości 368 mm oraz grubości 41 mm został specjalnie zaprojektowany i dostosowany, aby doskonale współpracować ze wspomnianymi modelami maszyn, zapewniając niezawodność i wydajność w każdym projekcie budowlanym.

Płyty lemieszowe do Cat D9L wykonane są z trwałych materiałów i zgodne z najwyższymi standardami. Charakteryzują się one twardością HARDOX 500 HB, co przekłada się na ich niezwykłą trwałość i efektywność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak amerykański Black Cat Blades i włoski ITR, aby zapewnić Ci produkty najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ostrzy i innych części budowlanych dedykowanych do Twoich maszyn. Rozpocznij swoje budowlane projekty z pewnością, że masz dedykowaną blachę idealnie dopasowaną do Twojej maszyny lub skorzystaj z naszych usług wykonania lemiesza na zamówienie.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google