pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:Wersja:
KOMATSUPC607
flaga uktrack adjuster / tensionerflaga ukrainyНатяжной механизмflaga czechnapínač husenice
DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE CENTRALNYM

NAPINACZ GĄSIENICY KOMATSU PC60 7

UX042K2M

1 865,57 zł brutto
1 516,72 zł netto
1 865,57 zł brutto
1 516,72 zł netto
Ilość

odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Napinacz Gąsienicy Komatsu UX042K2M

Napinacz gąsienicy to kluczowy element do utrzymania optymalnego napięcia gąsienic w maszynach Komatsu, w tym mini-koparkach PC60.

Odgrywa istotną rolę w zachowaniu prawidłowego napięcia gąsienic, co ma bezpośredni wpływ na stabilność i wydajność maszyny. Nasz produkt został starannie zaprojektowany i wykonany, aby spełnić te wymagania i zapewnić niezawodność w trudnych warunkach na placu budowy.

Oferowany napinacz jest kompatybilny z kilkoma modelami maszyn Komatsu, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla Twojego parku maszynowego. Modele PC60 to tylko niektóre z maszyn, do których pasuje nasz napinacz.

Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom, nasz napinacz minimalizuje ryzyko przestojów maszyn, co przekłada się na dłuższą żywotność gąsienic i innych komponentów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości części zamiennych do maszyn budowlanych. Wybierając nasz napinacz Komatsu UX042K2M, inwestujesz w bezpieczeństwo i efektywność swojego sprzętu.

Zachęcamy do odwiedzenia Naszego bloga w celu poszerzenia wiedzy o prawidłowej regulacji napinacza.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google