grafika poglądowa - sprawdź rysunek techniczny
  • logotyp ITR
ROLKA JEZDNA CATERPILLAR 305C CR - UF050C0C - 1
ROLKA JEZDNA CATERPILLAR 305C CR - UF050C0C - 2
ROLKA JEZDNA CATERPILLAR 305C CR - UF050C0C - 1
ROLKA JEZDNA CATERPILLAR 305C CR - UF050C0C - 2
Porównaj wymiary na schemacie
A 173,30 mm
B 163,80 mm
C 122,90 mm
D 50,00 mm
E 133,80 mm
F 100,50 mm
G 28,00 mm
I 18,00 mm
Ilość otworów / info ŚRUBA M16
Dostępny

ROLKA JEZDNA CATERPILLAR 305C CR

TRACK ROLLER , Опорный каток , spodní rolna
UF050C0C
odbiór własny: natychmiast
dostawa kurierem:

Cena Brutto:
414,68 zł
Zamów przed 12:00 w dni robocze a zamówienie będzie wysłane jeszcze tego samego dnia.
Ilość

Rolka jezdna jednokrawędziowa dolna do minikoparki. Szerokość wewnętrzna pomiędzy kołnieżami rolki 50mm wewnętrzne krawędzie prowadzące do minikoparki

Rolki jezdne do minikoparek i ładowarek kompaktowych ITR, są specjalnie zaprojektowane do najtrudniejszych zastosowań i środowisk. Dostępna jest pełna gama rozmiarów i typów dla wszystkich popularnych marek i modeli. Rolki ITR to produkty kute, wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, takich jak stal borowa, odlewy o wysokiej wytrzymałości i najwyższej jakości komponenty. Głęboka obróbka cieplna i precyzyjna obróbka gwarantują jednolitość i spójność produkcji. Dokładny montaż, smarowanie na cały okres eksploatacji oraz kontrola jakości w trakcie i po produkcji zapewniają wydajność i niezawodność produktu. Gama rolek jezdnych i podtrzymujących ITR obejmuje od minikoparek po maszyny górnicze.

od KOMATSU® PC05 (ciężar roboczy maszyny 1,4 tony) do HITACHI® EX25OO (ciężar roboczy maszyny 248 ton)

Płaszcz rolki z pojedynczym kołnierzem stosowany w koparkach.

Trwałość bieżnika płaszcza rolki jest równa równa trwałości ogniw łańcucha gąsienicy. Brak konieczności konserwacji przez cały okres użytkowania rolki.

Płaszcz rolki z głęboko hartowanej stali i zaprojektowany tak, aby był odporny na drgania. Hartowanie 50 – 58 HRC.

Wały i łożyska są zaprojektowane tak, aby zmniejszyć tarcie i zużycie oraz zapewnić maksymalną wytrzymałość. Smarowane na cały okres eksploatacji w celu minimalnej konserwacji.

Brązowane łożysko ślizgowe.

Konstrukcja tulei zapewnia dużą powierzchnię dla lepszego rozłożenia obciążenia. Miękka powłoka z brązu w łożysku zabezpiecza przed wszelkim drobnym zanieczyszczeniom, które mogą uszkodzić wał i uszczelki.

Uszczelka Duo-Cone. Uszczelnia wlot oleju. Uszczelka Duo-Cone składa się z dwóch metalowych pierścieni uszczelniających i dwóch gumowych.

Pierścienie gumowe zapewniają odpowiednie ciśnienie po obu stronach metalowych pierścieni uszczelniających. Odporna na trwałe odkształcenia i zmiany temperatury od -40 st. C do 110 st. C. Uszczelnienia Duo-Cone są zaprojektowane tak, aby wytrzymać kilka żywotności bieżnika, w zależności od indywidualnych warunków.

Olej. Smarowane olejem rolki gąsienic wykorzystują olej, który chłodzi i smaruje lepiej niż smar.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.

ABCDEFGIILOŚĆ OTWORÓW / INFOPASUJE MIĘDZY INNYMI DO TAKICH MODELI JAK:WYSTĘPOWANIEWERSJA
173,30163,80122,9050,00133,80100,5028,0018,00ŚRUBA M16304C 305 305CCATERPILLAR5E CR D-CR E

Glimat Sp.zo.o. jest wyłącznym dystrybutorem podwozi gąsienicowych marki ITR na terenie Polski

Zapoznaj się z naszym certyfikatem.

logotyp ITR

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które udostępniamy do Państwa dyspozycji były tylko ze sprawdzonych źródeł.

Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowego asortymentu, oparte o szczegółowe analizy i budowanie długofalowych relacji z naszymi kontrahentami, pozwala nam na stworzenie bardzo korzystnych watunków gwarancyjnych dla naszych klientów.

  • Na wszystkie elementy podwozi gąsienicowych obowiązuje 24 miesiące gwarancji
  • Części zamienne sprzedawane przez Glimat Sp z o.o. są objęte gwarancją w zakresie wad materiałowych bądź przetworzenia materiału (wykonania) w warunkach normalnego zużycia i użytkowania przez okres 24 miesięcy poczynajac od daty dostarczenia bezpośredniemu klientowi (licząc od daty na fakturze lub liście przewozowym)

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

4,8
według opinii google