Wymiary:
wysokość:  35 mm
średnica zewnętrzna:  65,322 mm
średnica wewnętrzna:  78,125 mm
pasuje między innymi do maszyn:
Producent:Model:
CATERPILLAR416F
CATERPILLAR422E
CATERPILLAR428E
CATERPILLAR416E
flaga ukbearing sleeveflaga ukrainyвтулкаflaga czechložiskové pouzdro
Dostępny

TULEJA SIŁOWNIKA ŁAMANIA TYLNEGO RAMIENIA CAT 422E 428E

2142255

proszę o kontakt
Wyślij zapytanie dotyczące produktu na sklep@glimat.comlub zadzwoń: 32 338 03 33

TULEJE DO KOPARKO-ŁADOWAREK - 65X78X35

Nasza tuleja stanowi kluczowy składnik, przyczyniający się do zoptymalizowania wydajności Twoich koparko-ładowarek Caterpillar, w tym również dla modeli serii 416E, 416F, 422E, 428E. Oferując niezwykłą jakość, nasza tuleja została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, mając na uwadze trwałość oraz bezawaryjną pracę Twoich maszyn.

Przedstawiana tuleja, o średnicy wewnętrznej 65 mm, średnicy zewnętrznej 78 mm i długości 35 mm, została perfekcyjnie skalibrowana do wspomnianych modeli maszyn Caterpillar. Tym samym zapewnia doskonałe dopasowanie oraz maksymalną wydajność.

To, co odróżnia nasz produkt, to nie tylko doskonała jakość wykonania, lecz również jego specjalistyczne dostosowanie do wymienionych modeli maszyn Caterpillar. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twoje maszyny pracują w pełnej sprawności, unikając zbędnych przestojów.

Decydując się na nasze produkty, inwestujesz w niezawodność, precyzję oraz jakość, które zagwarantują długotrwałe i bezproblemowe funkcjonowanie Twoich maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Cię w osiągnięciu optymalnej wydajności Twojego sprzętu.

Wszelkie nazwy firm oraz produktów są chronione prawem autorskim. Wszelkie numery, symbole, nazwy producentów wykorzystywane są wyłącznie w celu identyfikacji towaru i nie oznaczają, że jakakolwiek z wymienionych pozycji jest produktem danego producenta.
newsletter-icon.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj informacje o promocjach!

4,8
według opinii google