korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności

pokaż listę kategorii

Koła napinające do minikoparek

Chcesz kupić koła napinające do minikoparek, stawiając wyłącznie na sprawdzoną produkcję? Możesz to zrobić przez Internet, w naszym sklepie glimat.com. Jako firma Glimat jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat. Oferujemy części zamienne w dobrych cenach, o dużej dostępności. Koła napinające do minikoparki nasi klienci nabywają "od ręki". Wyróżniamy się również szybką realizacją wysyłki. Zapoznaj się z naszą wyszukiwarką części i znajdź to, czego potrzebujesz. Jeśli masz pytania dotyczące produktów lub formalności związanych z realizacją zamówienia, zapraszamy do kontaktu. 


Drążki kierownicze Caterpillar - wysokiej jakości części zamienne

W asortymencie proponujemy koła napinające do minikoparki sprawdzonych producentów takich jak na przykład: 

  • - Hitachi, 
  • - Hyundai, 
  • - Komatsu, 
  • - Kubota, 
  • - Libra. 

W sklepie glimat.com znajdziesz też inne części Komatsu i pozostałych wymienionych producentów. Możesz również nabyć części do Caterpillar - amerykańskiego przedsiębiorstwa, działającego od 1925 roku. Wszystkie oferowane elementy objęte są 2-letnią gwarancją. 

Fachowa obsługa klienta w sklepie glimat.com 

Nasz sklep internetowy zapewnia również gąsienice gumowe, lemiesze do koparek oraz wiele innych części potrzebnych do prawidłowej pracy maszyn budowlanych, drogowych i melioracyjnych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy USCO spA i oferujemy profesjonalną obsługę klienta. Pomagamy w dopasowaniu części do konkretnego sprzętu i służymy wsparciem na każdym etapie umowy. Zapraszamy do kontaktu (pod numerem infolinii 32 338 03 15 lub e-mailem sklep@glimat.com) i składania zamówień. 

4,8
według opinii google